Jest mi bardzo miło, że trafiłeś na mojego bloga. To miejsce powstało, aby dzielić się swoją wiedzą psychologiczną, edukować, a także szerzyć rzetelne informacje z zakresu psychologii rozwojowej. Fascynuje mnie człowiek oraz nauka o nim, a w szczególności nauka o małym człowieku. Stąd pomysł na miejsce, w którym będę mogła gromadzić ciekawostki o rozwoju człowieka, a także sukcesywnie poszerzać swoją wiedzę dzięki pisaniu tekstów na blogu.

Chciałabym tworzyć treści z myślą o osobach z podobnymi zainteresowaniami, dla rodziców oraz wszystkich osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wiele artykułów czy tekstów psychologicznych ogólnodostępnych w internecie zawiera fachowe słownictwo, trudne do zrozumienia sformułowania i naukowy język, zrozumiały chyba tylko dla osób mających wykształcenie psychologiczne lub z podobnych dziedzin. Dlatego zależy mi na tym, aby w tym miejscu pisać w przystępny sposób, zrozumiały dla szerokiego grona czytelników, a treści tekstów stanowiły wstęp do konstruktywnych dyskusji i zawierały praktyczne rozwiązania do wykorzystania w kontakcie z małym człowiekiem. 

Znajdziesz tutaj teksty:

– o zaburzeniach występujących u dzieci i młodzieży, 

– stosowane obecnie metody terapii, 

– techniki pracy z trudnymi zachowaniami, 

– wskazówki dotyczące prawidłowej komunikacji z dziećmi,

– informacje na temat tego, co uznawane jest w psychologii za normę, a kiedy warto wybrać się ze swoim dzieckiem/nastolatkiem do specjalisty. 

Jeśli masz jakieś pytania możesz śmiało wysłać do mnie wiadomość, korzystając z formularza albo napisać maila. Jestem otwarta na dyskusję i wymianę doświadczeń, dlatego zachęcam do konwersacji i wyrażania swoich opinii. 

Witam Cię serdecznie i zapraszam do dalszego czytania.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *